top of page

Dvaro kotedžas

1A.jpg

121 kv.m dviejų aukštų šiuolaikiško kotedžo interjero projektas Riešėje, Vilniaus r. Pirmo aukšto interjere buvo atsisakyta standartinio virtuvė-valgomasis-svetainė planavimo perkeliant valgomojo stalą prie svetainės zonos. Tokiu būdu buvo išskaidytos funkcijos į mažesnes, labiau atitinkančias kliento poreikius, t.y. - suformuota virtuvės zonoje esanti sala greitiems neįpareigojantiems pusryčiams ar kavos puodeliui, kartu praplečiant naudingo stalviršio plotį maisto gamybai. Valgomojo zona perkeliama prie svetainės, kur atsiranda daugiau vietos ir vientisas baldas-baras, kuris kompoziciškai sujungia holo ir svetainės erdves, sukuriant vientisumą interjere.

Dominuoja lubų ir laiptų betoniniai, medžio ir juodo metalo akcentai, kurie papildomi žalsvais virtuvės, durų ir minkštų baldų atspalviais.

2A.jpg

Antrąjame aukšte suplanuoti vaiko ir darbo kambariai, miegamasis su atviro plano rūbine, du vonios kambariai. Kambariuose dominuoja medžio raštai, šviesios, pilkos spalvos, jas papildant ryškiais akcentais. Vonios kambariuose naudojamos akmens raštų šiltai pilkų ir melsvų atspalvių plytelės.

bottom of page