top of page

D16 Kotedžo projektas

Kotedžo išplanavimas

121 kv.m dviejų aukštų kotedžo interjero projektas, kuris pulsuoja šiuolaikiškumu, moderniais sprendimais ir prabanga.

Interjere buvo atsisakyta standartinio virtuvė-valgomasis-svetainė planavimo perkeliant valgomojo stalą prie svetainės zonos. Tokiu būdu buvo išskaidytos funkcijos į mažesnes, labiau atitinkančias kliento poreikius, t.y. - suformuota virtuvės zonoje esanti sala greitiems neįpareigojantiems pusryčiams ar kavos puodeliui, kartu praplečiant naudingo stalviršio plotį maisto gamybai. Valgomojo zona perkeliama prie svetainės, kur atsiranda daugiau vietos ir vientisas baldas-baras, kuris kompoziciškai sujungia holo ir svetainės erdves, suformuojant akcentinį baldą. Visą pirmą aukštą moderniai sujungia ir surišą zonas zigzagu išvedžiota magnetinė apšvietimo sistema.

Dominuoja lubų ir laiptų betoniniai, medžio ir juodo metalo akcentai, kurie papildomi žalsvais virtuvės, durų ir minkštų baldų atspalviais.

Antro aukšto kotedžo išplanavimas

Antrajame aukšte suplanuoti vaiko ir darbo kambariai, miegamasis su atviro plano rūbine, du vonios kambariai. Kambariuose dominuoja medžio raštai, šviesios, pilkos spalvos, jas papildant ryškiais akcentais. Vonios kambariuose naudojamos akmens raštų šiltai pilkų ir melsvų atspalvių plytelės.

bottom of page