top of page

H30 Buto projektas

Helsinkio g. esančio 41 kv.m buto interjero projekto baldų planas

Nedidelės apimties, tik 41 kv.m buto interjero projektas. Dėl mažos kvadratūros pirmieji kliento prašymai - suplanuoti visas pagrindines erdves logiškai, talpiai ir ergonomiškai bei panaudoti gamtos, miško motyvus.

Pirmasis dalykas, kas leido sutaupyti daugiau vietos, žinoma, “L” formos virtuvė bendroje kompozicijoje sujungta su pusbario valgomuoju stalu. Šis sprendimas neapkrauna erdvės, tačiau atlieka visas būtinas funkcijas.

Projekte taip pat suplanuota pertvara, atskirianti miegamajį, kuri suformuoja nišą svetainės akcentinei spintai-vitrinai. Visa svetainės siena, kartu su baldais, susiveda į vieną tiesią liniją, kuri neapkrauna mažos kvadratūros buto ir kartu suteikia modernumo, prabangos.

Miegamasis - itin mažos kvadratūros, bet nėra padėties be išeities, todėl pasirinkome suprojektuoti baldą per visą sieną, į kurį tarsi į nišą įsispraustu lova.

Dekorui naudojamos medžiagos, kurios netiesiogiai, tačiau skoningai perteikia miško ir gamtos grožį, dinamiką, ritmiką, t.y. - faktūrinės pasikartojančių elementų plokštės, žalsvų atspalvių plytelės, tamsaus medžio raštai.

bottom of page